Uczymy się, poznając nowych ludzi

Pracuj z nami

Rozwój to dla nas naturalny stan. Dlatego wciąż poszukujemy nowych możliwości i kierunków. Interesuje nas efekt, rozwiązany problem oraz Twój entuzjazm. Jeśli to czujesz, wyślij swoje zgłoszenie do webscy.com

Lubimy… poznawać nowych specjalistów. Preferujemy model pracy zdalnej. Wierzymy, że od każdego możemy się czegoś nauczyć i wzajemnie zresztą też. Zatem, jeżeli masz ochotę na współpracę w takiej formie, potrafisz organizować swój czas pracy i dodatkowo wiesz, co oznacza słowo „termin” – będziesz miło zaskoczony. Zapraszamy!

designer

Grafik/designer

Lubimy… poznawać nowych ludzi. Ludzi z pasją i energią. Specjalistów, którzy rozumieją Klientów oraz potrafią „rozumieć” swoją pracę z poziomu użytkownika. Lubimy designerów myślących, pracujących z przyjemnością i odpowiedzialnością… jeżeli lubisz to, co my – zapraszamy do współpracy.

Portfolio prosimy wysyłać jako link lub plik do pobrania.

programmer

Programista PHP (Symfony)

Jeśli posiadasz: umiejętności projektowania i programowania serwisów internetowych, biegłej znajomości języków PHP, HTML, SQL, JavaScript oraz CSS. Niezmiernie ważna jest dla nas wyjątkowa umiejętność komunikacji. Zdolności analityczne i kreatywne rozwiązywanie problemów. Dodatkowo, gdybyś potrafił(ła) programować w:

  • Symfony Framework
  • biblioteki jQuery

To będziemy wniebowzięci. Pozdrawiamy i cierpliwie czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wybierz i aplikuj


Załącz plik Przeglądaj

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."