Referencje

Referencje… zaufanie, wzajemny szacunek, zrozumienie i współpraca. Niezwykle istotne w budowaniu wzajemnych relacji. Dlatego pracujemy z naszymi Klientami na długich przestrzeniach czasowych, gwarantując wzajemnie najlepsze rezultaty. Referencje, unoszą nas jak fala.

Tworzenie wzajemnych relacji, wymaga sporej cierpliwości, szacunku dla innej perspektywy i umiejętności obserwacji. To dla nas wyjątkowy proces. Relacje z naszymi Klientami realizują się na długich przestrzeniach czasowy, ponieważ dla należytego zrozumienia potrzebna jest współpraca. Wzajemnie, szanując swój punkt widzenia, staramy się dotrzeć do źródła potrzeb. Czasami posługując się zdobytym doświadczeniem, czasami intuicją. Niniejsze rekomendacje, są potwierdzeniem podstawowej dla nas zasady – „Nic o Was, bez Was” drodzy Klienci. Dziękujemy za zaufanie, współpracę oraz możliwość rozwoju naszych kompetencji. Te rekomendacje są naszym wspólnym sukcesem.

Przeczytaj
Referencje
Polecamy współpracę ze studiem webscy.com które w istotny sposób przyczyniło się do naszej zmiany wizerunkowej oraz rozwoju w obszarze komunikacji i strategii reklamowej. Profesjonalizm, dyspozycyjność oraz otwarcie na nasze sugestie Pana Wojciecha Ścibora, są potwierdzeniem skuteczności wzajemnej współpracy. Uczciwość, terminowość oraz szeroki wachlarz możliwości realizacji potrzeb Impulss Centrum Serwisowe, to niezwykle ważne dla nas cechy współpracy.
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych efektów współpracy i zamierzamy ją kontynuować w kolejnych działaniach reklamowych.
Mariusz Wojtczak
Właściciel Centrum Serwisowe Impulss
Zamknij
Przeczytaj

Referencje

Od 2011 roku, nieprzerwanie współpracujemy ze studiem graficznym webscy.com Pragniemy poinformować, że wysoki poziom kompetencji ze strony webscy.com pozwala nam realizować niezbędne potrzeby komunikacji w obszarach mediów elektronicznych. Każde zlecone zadanie jest realizowane terminowo (bardzo ważny dla nas argument współpracy) oraz na odpowiednio wysokim dla nas poziomie egzekucyjnym.

Serdecznie i z pełną odpowiedzialnością, polecamy współpracę ze strusiem webscy.com i Panem Wojciechem Ściborem. Profesjonalizm,. szacunek oraz życzliwość to największe naszym zdaniem cechy określające naszą wzajemną współpracę na przestrzeni tych 9-ciu lat.

Z poważaniem

Robert Burzycki
Wiceprezes Zarządu Tamex Obiekty Sportowe S.A.

Zamknij
Przeczytaj

Szanowni Państwo,

Firmy z grupy Topsil prowadzą współpracę z webscy.com od 2011 roku. W jej ramach zlecaliśmy projektowanie stron internetowych, katalogów i innych materiałów reklamowych, logotypów oraz różnych materiałów graficznych. W zasadzie naszą całościową komunikację wizerunkową oparliśmy na doświadczeniu i profesjonalizmie specjalistów z webscy.com, z bardzo pozytywnym dla nas skutkiem. Topsil Global obsługuje globalne koncerny o ugruntowanej renomie, jak Philips, Bosch, Nestle czy Velux, dlatego bardzo istotne jest, abyśmy byli postrzegani jako firma nowoczesna, wysoce profesjonalna i wciąż doskonaląca się?. Zarówno koncepcja wizerunkowa, jak i wszystkie projektowane przez webscy.com materiały doskonale spełniają te wymagania.

Gorąco polecam webscy.com Wojciech Ścibor jako kompetentnego i wiarygodnego partnera.

Jacek Padée
Człone Zarządu TOPSIL GLOBAL Sp. z o.o. So. K.

Zamknij
Przeczytaj

Firma WARS S.A. pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą webscy.com. Firma webscy.com jest naszym partnerem w zakresie projektu graficznego oraz administrowania strony internetowej. Zakres prac graficznych i programistycznych obejmował mię?dzy innymi: opracowanie koncepcji funkcjonowania strony www, realizację produkcyjną oraz wdrożenie systemu do zarządzania treścią strony internetowej. Firma webscy.com okazała się? profesjonalnym i rzetelnym partnerem biznesowym. Ważnym aspektem we współpracy z webscy.com jest duża otwartość oraz terminowość realizacji poszczególnych etapów projektu, a także życzliwość i dyspozycyjność wobec klienta. Jest to solidny Partner, którego cenimy przede wszystkim za fachowość połączoną z osobistym zaangażowaniem we współpracę? oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Zleceniodawcy usługi.
To wszystko stanowi doskonalą wizytówkę? firmy.

Zbigniew Terek
Prezes Zarządu WARS S.A.

Zamknij
Przeczytaj

Szanowni Państwo, po wielu latach różnych, raczej deprymujących, doświadczeń w organizacji firmowej witryny Intemetowej – od prostych kreatorów mających mnie
,,przeprowadzić samodzielnie” przez meandry tworzenia strony WWW, przez różne ,,okazyjne cenowo” firmy tworzące ,,szybko i tanio” trafiłem wreszcie do webscy.com i poczułem się? przeniesiony na zupełnie inny poziom Intemetu. Zdecydowanie polecam fachowość, zmysł estetyczny, niezwykle cenne porady dotyczące skuteczności zastosowania grafiki i tekstu, świetny kontakt przez cały cykl tworzenia witryny, terminowość, dyspozycyjność podczas użytkowania. Do tego potrafią rozmawiać także w ję?zyku zrozumiałym dla laików reklamy i Intemetu, co stanowi niezwykłą rzadkość w tej branży. Współpraca z webscy.com stanowi prawdziwą przyjemność.

Robert Grzywka
GRZYWKA GROUP Sp Jawna

Zamknij
Przeczytaj

Niniejszym pragniemy polecić firmę webscy.com z której usług korzystamy ponad 5 lat. Nasza współpraca rozpoczęła się? w roku 2013. Z polecenia, otrzymaliśmy kontakt do Pana Wojciech Ścibora. Chcieliśmy zrealizować projekt graficzny logotypu. Początkowo to wydawało się? naszą potrzebą, jednak szybko okazało się? ze zakres prac jest dużo wię?ks. Dzięki kreatywnemu podejściu do naszych potrzeb, udało nam wspólnie? zrealizować logotyp, komplet materiałów, stronę? intertonewą  oraz kompletnie przeorganizować nasz główny magazyn produktowy. Skuteczne okazało się? zastosowanie kodu kolorystycznego opakowań, podział na kategorie i nowy sposób wykorzystania przekazanej nam wiedzy na temat wizerunku. Przebieg naszej dotychczasowej współpracy pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma rzetelna i uczciwa, podchodząca do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie. Produkty i usługi dostarczane przez firmę z webscy.com są na najwyższym poziomie. Zawsze możemy liczyć na szybką obsługę? i fachowe doradztwo. Nasza współpraca trwa do dnia dzisiejszego. Dlatego z całą pewnością polecamy Państwu współpracę? z webscy.com i Panem Wojciechem Ściborem.

Magdalena Łakomiak-Natkańska
Dyrektor Generalny JADEXIM Sp. z o.o.

Zamknij
Przeczytaj

Studio Graficzne webscy.com z Warszawy polecił nam jeden z naszych kontrahentów. Zależało nam na profesjonalnym wykonaniu kluczowego dla nas projektu, czyli katalogów produktowych: wędkarskiego i myśliwskiego. Zakres prac obejmował bardzo szerokie spektrum zagadnień, a projekt realizowany był pod dużą, presją czasową. Profesjonalizm i poczucie odpowiedzialności – to dwa słowa, które najlepiej opisują podejście biznesowe studia graficznego webscy.com. Warta podkreślenia jest również terminowość a także elastyczność w podejściu do Klienta, na każdym etapie projektu. lstotnym elementem jest bardzo wysoki poziom przedstawianych projektów i realizacji końcowych. Kompetencja, rzetelność i miła atmosfera kontaktów biznesowych sprawia, ze z przyjemnością polecamy zespół studia grafcznego webscy.com jako profosjonalny i godny zaufania.

Mirosław Adamski
Dyrektor Generalny NORMARK POLSKA Sp z o.o.

Zamknij
Przeczytaj

Niniejszym zaświadczamy, ze Ster Event współpracuje intensywnie ze studiem graficznym webscy.com od ponad 6 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy, kilkanaście kluczowych dla Ster Event projektów wizerunkowych. Począwszy od wizualizacji scenograficznych, poprzez dedykowane logotypy oraz produkcję materiałów wsparcia w formie papierowej. Współpracując z webscy.com, rozwiązywaliśmy postawione przed nami zadania i problemy kreatywne w imieniu naszych Klientów:

– Warta
– BIK
– Renault Polska

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej dotychczasowej współpracy z firmą webscy.com, i z pełną świadomością polecamy ich usługi. Podkreślamy należyte wykonanie powierzonych zadań, wywiązanie się z terminów (co jest dla nas najważniejszym czynnikiem wzajemnego zaufania), spełnianie oczekiwań naszych Klientów oraz wysoki poziom komunikacji. Szczere zaangażowanie oraz szeroki horyzont kreatywny zespołu webscy.com stanowi dla nas podstawę naszych wzajemnych relacji, które z perspektywy czasu zmieniły się w doskonale działające narzędzie egzekucyjne. Serdecznie polecamy usługi webscy.com

Agnieszka Zagozda
Ster Event

Zamknij
Przeczytaj

W 2016 r. firma webscy.com była autorem sesji fotograficznej oraz wykonawcą koncepcji i projektów graficznych kampanii prezydenckiej Hanny Gronkiewicz-Waitz na terenie m.st. Warszawy. Pan Wojciech Ścibor nadzorował prace wizerunkowe kampanii oraz jej przebieg w obszarach realizacji graficznych. Jesteśmy zadowoleni z pomysłów i koncepcji oraz realizacji zadań powierzonych przez Sztab Wyborczy Hanny Gronkiewicz Waitz – Kandydatki na Prezydenta m.st. Warszawy. Profesjonalizm i skuteczność działań Pana Wojciecha Ścibora oraz całego zespołu webscy.com zasługuje na uznanie i rekomendację.

Marcin Kierwiński
Szef Sztabu Wyborczego PO Powiat m. st. Warszawy

Zamknij